Makijaż permanentny oczy

Musisz codziennie malować kreski na powiece górnej lub dolnej rozwiązaniem jest makijaż permanentny.

Efektem  tego zabiegu są wyraziste lub delikatne kreski na dolnej  i górnej powiece. Dzięki czemu można podkreślić spojrzenie, a także optycznie skorygować zbyt szerokie lub zbyt blisko osadzone oczy. Kreski rysowane na linii rzęs tworzą efekt zagęszczenie i pogrubienia rzęs podkreślając kolor i piękno Twoich oczu.

Kreski na powiekach górnych zagęszczające linię rzęs

Odpowiednio poprowadzona kreska podkreśli ładny kształt oka. Kreska wykonywana jest w linii rzęs górnej powieki która optycznie zagęszcza rzęsy. Makijaż ten skierowany jest do kobiet które nie malują się na co dzień lub robią to bardzo delikatnie. Subtelna kreska nie będzie bardzo widoczna natomiast oprawa oka będzie  wyglądać bardzo naturalnie.

Kreska na powiekach  górnych dekoracyjna

Jeśli lubisz wyraźny makijaż oczu ten rodzaj makijażu jest idealny dla Ciebie. Kreska ta ma zdecydowanie bardziej wyrazisty charakter, jest grubsza, często wykraczająca poza zewnętrzny kącik oka, może także być lekko wywinięte ku górze.

Kreska dolna oka

Dolna kreska na powiece  jest dopełnieniem codziennego makijażu. Cieniutka kreska subtelnie podkreśli kształt oka i optycznie powiększy je.

Gabinet Kosmetyczny Iwona Bachowska

Projektowanie stron www